Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_005.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Drenaż limfatyczny to ukojenie dla Twoich nóg i zmniejszenie ich obwodu!

Jeśli zdarza Ci się po długim dniu pracy lub w upały odczuwać dyskomfort w wyniku ociężałości nóg, potrzebujesz skorzystać z dogłębnego Drenażu Limfatycznego. Mechaniczny drenaż limfatyczny jest nowatorską metodą przepychania limfy, usprawniającą przepływ płynów w Twoim organizmie. Dzięki zastosowaniu na obu kończynach równocześnie specjalnych mankietów do masażu wypełnionych powietrzem, osiągamy lepsze rezultaty, niż w stosując metodę manualną. Wynika to z możliwości opracowania dużych partii ciała niemalże jednocześnie. Mechaniczny drenaż limfatyczny jest więc świetną alternatywą dla drenażu manualnego. Drenaż limfatyczny polecamy tym, którzy zmagają się z problemem tzw. „ciężkich nóg” , będącym wynikiem obrzęków spowodowanych zastojem krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych.

Efektem drenażu limfatycznego jest łagodne przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii do węzłów chłonnych, skąd zostają one odtransportowane do narządów filtrujących i wydalone z organizmu wraz z moczem. Już po jednym masażu możesz odczuć ulgę w obrębie kończyn oraz zauważyć zmniejszenie obwodu ciała. Drenaż limfatyczny jest szczególnie zalecany osobom walczącym z cellulitem i borykającym się z problemem tzw. „ciężkich nóg”. Na te dolegliwości narażone są głównie osoby mające pracę stojącą lub wymagającą długotrwałego siedzenia. Zatrzymanie wody w organizmie jest też często wynikiem zaburzeń hormonalnych bądź towarzyszy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych.

Drenaż limfatyczny masażystka wykonuje nakładając na kończyny oraz partie pośladków, ud i talii mankiety, które pod wpływem ciśnienia wypełniają się powietrzem. Rytmicznie wpompowywane powietrze daje miłe odczucie masażu, płynnie uciskającego kończyny od stóp aż po pachwiny.

NOWOŚĆ!!! Teraz nowy Drenaż Limfatyczny firmy BTL!
Nowoczesna aparatura do drenażu limfatycznego firmy BTL ma szerokie spektrum działania. Znajduje zastosowanie zarówno w redukcji cellulitu, programach dietetycznych, kształtowaniu sylwetki ciała, opiece po zabiegach liposukcji, jaki i w problemach zdrowotnych. Poprawia m. in. metabolizm kwasu mlekowego, wspomaga w regeneracji po urazach, oparzeniach, usuwa obrzęki grawitacyjne, onkologiczne, limfatyczne, jest używana w zespole pozakrzepowym, zastoinowym zapaleniu skóry, owrzodzeniu kończyn dolnych, chorobie Raynaud'a, miażdżycy, sinicy kończyn itp.

Drenaż limfatyczny – efekty:

  • zmniejszenie obrzęków i obwodu ciała
  • oczyszczenie z toksyn
  • redukcja cellulitu
  • przyspieszenie rekonwalescencji po zabiegach liposukcji
  • pozbycie się problemu tzw. „ciężkich nóg”

Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł:

  • Drenaż limfatyczny dr.Life: 40min/55zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 10zł! Cena wizyty jednorazowej: 40min/65zł
  • Drenaż limfatyczny BTL: 30,40min/65zł,75zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 10zł! Cena wizyty jednorazowej: 30,40min/75zł,85zł

Już pierwszy Masaż limfatyczny sprawi, że odczujesz ulgę i wyraźnie zmniejszysz obwód swych nóg!

By skutecznie zgubić cellulit i zbędne kilogramy, proponujemy Ci również:

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.