Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zwalcz Cellulit i Wymodeluj Sylwetkę za pomocą Fal Radiowych!

Fale Radiowe to dzisiaj najskuteczniejsza metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Dzięki dostarczonej za pomocą fal radiowych energii cieplnej następuje zjawisko termolipolizy, polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenie objętości komórek. Pod wpływem podwyższenia temperatury przyspieszeniu ulega przemiana materii, co odtoksycznia Twój organizm i usprawnia układ limfatyczny. Struktura Twojej skóry pozostaje wyraźnie wygładzona, a cellulit ulega znacznemu zredukowaniu.

Całość zabiegu dzięki wzrostowi temperatury endogennej (czyli powstającej wewnątrz) wpływa na wytwarzanie endorfin, hormonu szczęścia, co korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Dzięki ciepłu zwiększa się też przepuszczalność błon komórkowych, w wyniku czego wzrasta wchłanianie aktywnych preparatów użytych w trakcie zabiegu, takich jak: L – karnityna, kofeina, miłorząb japoński ekstrakt z karczocha i inne.
Zabieg polega na przesuwaniu okrężnymi ruchami głowicą aparatu po obszarze skóry poddawanym zabiegowi. Wyczuwalne jest najpierw łagodne, następnie intensywne ogrzanie skóry, które jest natychmiast łagodzone chłodzącym żelem. Możliwe jest miejscowe zaczerwienienie skóry utrzymujące się do godziny po zakończeniu zabiegu. Można więc od razu wrócić do codziennych zajęć.

Fale Radiowe - efekty zabiegu:
• zredukowany cellulit
• wyszczuplenie i wymodelowanie ciała
• ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
• poprawa jędrności i elastyczności skóry
• zmniejszenie rozstępów i blizn
• wydalenie toksyn z organizmu
 
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł:

  • pośladki lub ramiona lub brzuch: 20/40 min - 80/110zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 15/19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 20/40 min - 95/129zł

Ciesz się Doskonałym Samopoczuciem i Piękną Sylwetką!

By skutecznie zgubić cellulit i zbędne kilogramy, proponujemy Ci również:

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.