Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Aromaterapeutyczny Masaż Relaksacyjny doda Ci energii i pobudzi Twoje zmysły...

Aromaterapia opiera się na oddziaływaniu na nasz organizm pachnących olejków eterycznych, pochodzących z różnych rodzajów roślin. Jest naturalną metodą łagodzenia lub usuwania wielu dolegliwości poprzez wprowadzanie do organizmu substancji eterycznych za pomocą masażu i inhalacji. Skutecznie pomaga usunąć zmęczenie, depresje i bezsenności. Wspomaga również redukcję cellulitu.

Aromaterapeutyczny Masaż Relaksacyjny pomoże Ci zatrzymać się w otaczającym Cię biegu i znaleźć się w zupełnie innej rzeczywistości. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa da rozkosz Twoim zmysłom, a delikatne dźwięki muzyki doskonale Cię zrelaksują.

Aromaterapeutyczny Masaż Relaksacyjny  odbywa się w intymnej atmosferze, w przytulnym pokoju wypełnionym cudownym aromatem, dźwiękiem i blaskiem świec… Masażystka delikatnymi ruchami nanosi na Twoje ciało naturalny olej zmieszany z olejkami eterycznymi i wykonuje masaż relaksacyjny. Bogate składniki olejków chronią Twoją skórę przed wolnymi rodnikami, hamując procesy jej starzenia, wzmacniając ją i intensywnie regenerując. Aromaterapeutyczny Masaż Relaksacyjny  jest prawdziwie odżywczą kąpielą dla Twego ciała i zmysłów, a delikatne dłonie masażystki przyniosą Ci niepowtarzalne ukojenie…

Cena wizyty jednorazowej: 60 min /150zł

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

Rozkoszuj się Pięknym Aromatem i delikatnym dotykiem. Znajdź swój czas Relaksu…

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.