Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_005.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Niech dobroczynny Masaż relaksacyjny otoczy Twoje Ciało i Zmysły…

Masaż to odpoczynek i relaks dla Twojego ciała i zmysłów. Pobudza wszystkie tkanki w Twoim organizmie, ma działanie odprężające, relaksacyjne i przeciwbólowe. Ujędrnia Twoją skórę i wyszczupla Twoje ciało. Pod wpływem masażu relaksacyjnego uwalniają się związki chemiczne oddziałujące na Twój mózg i sprzyjające pozytywnemu myśleniu. Tam gdzie dotąd był ból i spięcie, pojawia się ulga i relaks.

Możesz również spędzić czas wspólnie z Bliską Osobą na Masażu dla Dwojga w specjalnie przygotowanym do tego pokoju. W blasku świec, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, otuleni zapachem olejków eterycznych znajdziecie odpoczynek i ukojenie, ciesząc się wspólnie relaksacyjnym Masażem dla Dwojga.

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą masaży jakie proponuje Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness. Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.

W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

Masaż przyniesie Ci odprężenie i wyciszenie, a codzienność odpłynie daleko...

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.