Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

 


Do każdego karnetu zakupionego w terminie 1.12 - 31.12.2019  dajemy 45 - cio minutowy masaż relaksujący w prezencie:).

Prezenty Gwiazdkowe mają wydłużony termin realizacji do 30.03.2020.

Rabaty na masaże

Wybierz wyjątkowy prezent na wyjątkowe okazje! W Evenness przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjne rabaty na masaże, by pomóc Ci wybrać najpiękniejszy upominek Bliskiej Ci Osobie na każdą okazję:)

 

Od kwietnia stworzyliśmy NOWY karnet na masaże pleców! Jeśli potrzebujesz rozluźnić mięśnie przykręgosłupowe, zrelaksować się i wpłynąć na ogólną poprawę kondycji pleców, możesz wybrać specjalny karnet za 500 zł! W ramach tego pakietu otrzymasz aż 10 masaży! To daje dwa masaże gratis w stosunku do cen wizyty jednorazowej!∗

∗ Masaż promocyjny trwa 25 minut.

 

Zapraszamy serdecznie!!

NOWOŚĆ - DETOKS VEGE

to genialny zabieg oczyszczający, który doda Ci energii, odżywi Twoje ciało, a dzięki bogactwu wyciągów roślinnych cudownie odświeży i nawilży Twoją skórę. Detoks VEGE został opracowany na bazie naturalnych olejków i minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jego niezrównany aromat uwalnia masę pozytywnych odczuć i emocji!

Zapraszamy!

RABAT dla posiadaczy kart Benefit, Fitprofit i EUROrabat!

Posiadaczom karty Benefit System lub Fitprofit w Salonie Masażu i Kosmetyki Evenness udzielamy rabatu od ceny wizyty jednorazowej. Informacje o wysokości rabatów znajdują się na stronach: fitprofit.pl, kartabenefit.pl, eurorabat.pl.

Rabaty z kartą benefitRabaty z kartą fitprofit

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.