Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zrealizuj marzenie o gładkiej skórze bez podrażnień!

 

DEPILACJA LASEREM LIGHTSHEER

Najlepsze Efekty dla Towjej Skóry przy Najmniejszej Inwazyjności Zabiegów!

Depilacja laserem LightSheer jest zabiegiem nieinwazyjnym, może być wykonywana praktycznie w każdej okolicy ciała. Jedynym warunkiem powodzenia fotoepilacji jest obecność ciemnego owłosienia. Im ciemniejszy włos, tym większa jest skuteczność zabiegu. Włosów siwych i rudych ze względu na brak barwnika – melaniny, kosmetyczka nie może usunąć metodą Light Sheer.

Wiązka lasera oddziałuje na melaninę włosa w fazie wzrostu niszcząc jego macierz. W zależności od okolicy ciała, koloru i grubości włosów oraz indywidualnych predyspozycji organizmu, konieczne jest wykonanie określonej ilości zabiegów. Średnio jest to od 3 do 6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog zapoznaje się z rodzajem owłosienia, przeprowadza wywiad z Klientem oraz wykonuje próbę laserową, aby zabieg był bezpieczny i jak najbardziej efektywny.

Laser diodowy LightSheer TM amerykańskiej firmy Coherent / Lumenis to najbardziej skuteczne urządzenie do trwałego usuwania owłosienia. Dzięki wysokiej klasy laserowi diodowemu jakim jest Light Sheer, zapewniamy Ci bezpieczną i efektywną formę usuwania owłosienia.

Ceny Depilacji laserem LightSheer znajdują się w Cenniku.

{/slides}

Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym Evenness dobierze zabiegi właściwe dla Twego rodzaju skóry i jej potrzeb.

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.