Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_005.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zgub Cellulit!

Dobierzemy Ci zabiegi antycellulitowe, pomożemy zmienić styl życia i nauczymy, co robić w domu, by osiągnąć cel – piękne ciało pozbawione cellulitu!

Masaż Antycellulitowy polega na intensywnym ugniataniu i oklepywaniu obszarów dotkniętych cellulitem: ud, pośladków, brzucha, przedramion. W trakcie masażu antycellulitowego następuje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu Twój organizm łatwiej może je wydalić. Dodatkowo poprzez mocne pobudzenie krążenia usprawniony zostaje metabolizm Twoich tkanek, dzięki czemu wszystkie procesy zachodzą sprawniej. Twoja skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona.

Masaż antycellulitowy wykonywany jest na kremach i olejkach zawierających składniki aktywne wspomagające redukcję cellulitu. Zakres masażu antycellulitowego i czas trwania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. W celu podniesienia skuteczności zabiegów antycellulitowych w trakcie masażu wykorzystujemy również bańkę chińską.
Wraz z masażem antycellulitowym stasujemy także inne zabiegi antycellulitowe, by różnorodne bodźce efektywnie wspomogły działanie masażu. Będą to m. in.: elektrostymulacja, drenaż limfatyczny, fale radiowe, dermomasa, mezoterapia bezigłowa.

Ceny przy zakupie karnetu o wartości 1600zł:

  • masaż antycellulitowy nóg, pośladków, brzucha, przedramion 60 min/1600zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 40zł!

Cena wizyty jednorazowej:

  • masaż antycellulitowy nóg, pośladków, brzucha, przedramion 60 min/200zł

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

By skutecznie zgubić cellulit, proponujemy Ci również:

Nie czekaj – już dziś skutecznie zgub Cellulit!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.