Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

Zanieczyszczenia środowiska, niewłaściwa dieta, przebyte choroby – to wszystko powoduje, że Twoja skóra traci swój blask. Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju i wieku. W miarę upływu lat, cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony, powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, Twoja skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.
Oczyszczanie twarzy jest również wstępem do dalszej pielęgnacji skóry. Każda kuracja w gabinecie kosmetycznym powinna być poprzedzona tym zabiegiem. Zabieg składa się z następujących etapów, w zależności od potrzeb Twojej skóry: demakijaż + peeling + maska rozpulchniająca + oczyszczanie + darnsonwal + maska ściągająca + maska algowa. Preparaty wykorzystywane przy oczyszczaniu dobieramy stosownie do Twojej cery.

Proponowane partie zabiegowe:

  • Oczyszczanie + Kawitacja + Maska (twarz): 90min/150zł
  • Oczyszczanie Dekolt: 60min/75zł
  • Oczyszczanie Plecy: 90min/127zł

 

OCZYSZCZANIE Christina COMODEX

Zabieg COMODEX oparty jest na zastosowaniu odświeżających peelingów gommage i z kwasami oraz  na aplikacji rozgrzewającego koncentratu m.in. na bazie kamfory. Dzięki tym preparatom Twój naskórek jest mocno rozpulchniony, co pozwala dogłębnie oczyścić  go z zaskórników.  Po oczyszczaniu COMODEX Twoja skóra nabierze blasku, będzie oczyszczona, rozjaśniona i odświeżona.

 

Cena wizyty jednorazowej: 120min - 179zł

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry.

Nadaj skórze piękny blask!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.