Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Liposukcja Ultradźwiękowa spełni Twoje marzenia o pięknym ciele i figurze!

Liposukcja Ultradźwiękowa wspomaga redukcję trudnych do usunięcia złogów tłuszczu i cellulitu. Głowicą ultradźwiękową opracowujemy miejsca, na których zwykle najbardziej zależy naszym Klientom, tj. biodra, brzuch, uda lub ramiona. Działanie fali ultradźwiękowej powoduje uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych, obkurczenie ich, a w efekcie końcowym - rozbicie. Uwolnione w wyniku tego procesu tłuszcz i toksyny są odtransportowywane do wątroby, po czym przetworzone w procesie metabolicznym są wydalane z organizmu. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach, co przyspiesza metabolizm. Ważne jest byś w trakcie zabiegów piła dużą ilość wody - minimum 2 litry dziennie. Liposukcja ultradźwiękowa jest całkowicie bezinwazyjna i pozwoli Ci cieszyć się zadowalającymi efektami bez niepożądanych efektów ubocznych.

Liposukcja Ultradźwiękowa - efekty zabiegu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • usuwanie cellulitu
  • modelowanie sylwetki
  • ujędrnienie skóry

Cena przy zakupie karnetu za 500 zł: 30/40/80min – 65/85/130zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 14 i 19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 30/40/80min –79/99/149zł

Zwalcz Cellulit i Wymodeluj Sylwetkę za pomocą Liposukcji Ultradźwiękowej!

By skutecznie zgubić cellulit i zbędne kilogramy, proponujemy Ci również:

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.