Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_001.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Już pierwszy Masaż Klasyczny sprawi, że odczujesz swobodę od spięcia i bólu!

 

Masaż Klasyczny poprzez odpowiednio dobrane techniki oddziałuje na całą Twoją Osobę, powodując określone i zamierzone zmiany. Zmiany te występują lokalnie – bezpośrednio w miejscu dotyku, jaki i w całym Twoim organizmie. Dzięki pobudzeniu receptorów czuciowych uaktywnia się Twój centralny układ nerwowy, wpływając na narządy i układy ciała, a także poprawia się ukrwienie i dotlenienie Twej skóry, owocując jej pięknym wyglądem i jędrnością.
Masaż jest dostosowywany do Twojego stanu zdrowia, byśmy mogli optymalnie wspomóc Twoją rekonwalescencję, usunąć ból i przywrócić pełną wydolność ruchową.

Masaż Klasyczny – wskazania: 
• przeciążenia mięśni, stawów, wiązadeł
• dolegliwości pourazowe
• jednostki chorobowe
 

Ceny przy zakupie karnetu o wartości 1600zł

• masaż klasyczny całościowy – 60/160zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 40zł

Cena wizyty jednorazowej:


• masaż klasyczny całościowy – 60, 90 min/200zł, 230zł

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

Uwolnij się od bólu, dobroczynny Masaż Klasyczny pomoże Ci poczuć się zdrowo.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.