Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Przywróć Swojej Skórze Świeżość i Jędrność!

Mezoterapia Bezigłowa polega na równoczesnym zastosowaniu terapeutycznego działania fali ultradźwiękowej i impulsowego bodźca elektrycznego. Za pomocą fali ultradźwiękowej kosmetyczka nieinwazyjnie wtłacza w głębsze warstwy Twej skóry substancje aktywne, co sprawia, że poprawia się owal Twej twarzy, a drobne zmarszczki spłycają się.

Mezoterapia Bezigłowa - przebieg zabiegu: Na oczyszczoną skórę Twej twarzy kosmetyczka aplikuje dostosowany do Twoich potrzeb preparat, by za pomocą głowicy ultradźwiękowej wprowadzić go w głąb. Pod wpływem krótkotrwałego działania pola elektrycznego następuje zjawisko elektroporacji, dzięki czemu w błonie komórkowej powstają mikro kanaliki. Dzięki temu kosmetyczka za pomocą ultradźwięków wprowadza do poszczególnych komórek cząsteczki preparatów kosmetycznych. Po zaaplikowaniu odżywczych koktajli w głąb Twej skóry, kosmetyczka nakłada maseczkę, a następnie odżywczy krem, by zakończyć zabieg.

Mezoterapia Bezigłowa - efekty zabiegu:
• Poprawa struktury skóry i zwiększenie jędrności
• Regeneracja kolagenu i wygładzenie zmarszczek
• Podniesieniu owalu twarzy i rewitalizacja

Cena przy zakupie karnetu za 500 zł: 45min/130zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 19zł!

Pakiet 6 zabiegów mezoterapii bezigłowej na twarz – 700zł  A więc jeden zabieg w pakiecie tylko 117zł!

Cena wizyty jednorazowej: 45min/149zł

Częstotliwość: 2 zabiegi na tydzień. Kuracja obejmuje 6 zabiegów. 

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia Igłowa - Frakcyjna jest innowacyjną technologią do wprowadzania w głąb skóry aktywnych składników. W warunkach zdrowia nasz naskórek stanowi szczelną barierę, która zapobiega oddziaływaniu na głębsze warstwy skóry szkodliwych czynników środowiskowych. Jednak jego właściwości izolacyjne okazują się niekorzystne w sytuacji, gdy pragniemy dostarczyć skórze z zewnątrz niezbędnych substancji rewitalizujących i odżywczych. Mezoterapia Frakcyjna została opracowana w celu ominięcia utrudniającej przenikanie warstwy rogowej naskórka. Polega na nakłuwaniu skóry mikroigłami, w wyniku którego w naskórku powstają „mikrotunele”. Przez otwarte kanaliki mamy możliwość wprowadzenia wysoko skoncentrowanych preparatów dostosowanych do potrzeb Twojej skóry. Cienkie igły o małej średnicy poprzez perforację skóry zwiększają absorbcję substancji aktywnych nawet o 1000 razy!

Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, poprawiają mikrokrążenie i lipolizę w tkance podskórnej a przede wszystkim stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny spektakularnie odmładzając skórę!

Mezoterapia Mikroigłowa - Efekty zabiegu:
• podniesienie owalu twarzy
• poprawa gęstości i elastyczności skóry
• rozjaśnienie skóry oraz przebarwień
• stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
• redukcja zmarszczek
• odmłodzenie i rozświetlenie skóry
• wzmocnienie odporności tkanki łącznej

Cena pakietu Mezoterapii Mikroigłowej: 4 zabiegi (Twarz): 1000 zł - oszczędzasz prawie 400 zł w stosunku do ceny wizyty jednorazowej!

Cena wizyty jednorazowej: 45 min/349 zł

Częstotliwość w serii: Jeden zabieg co 10 dni

Uwaga! Teraz zabiegi Mezoterapii Mikroigłowej realizujemy w ramach karnetów o wartości 500 zł!

Wypróbuj Mezoterapię Igłową i odzyskaj Młody Wygląd swojej skóry!

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry.

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.