Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość z nas będzie miała osobisty kontakt z suchą cerą, ponieważ występuje ona zwykle w miarę starzenia się naszego organizmu, z czym związana jest utrata wody i zmniejszone wydzielanie gruczołów łojowych.

Cera sucha jest bardzo delikatna, wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych, na ogół ma kolor jasnożółty bądź jasnoróżowy. Ze względu na to że jest cienka, prześwitują przez nią naczynia krwionośne, nadając jej charakterystyczny koloryt. Zazwyczaj jest matowa, pory skóry są zamknięte, słabo widoczne. Mogą pojawiać się zaskórniki w okolicy nosa oraz brody. W dotyku może być szorstka, lekko chropowata. Brakuje jej elastyczności, miękkości, delikatności. Charakteryzuje ją skłonność do łuszczenia. Natychmiast reaguje na kontakt z wodą - w szczególności chlorowaną, jak i z mydłem. Staje się wówczas napięta, a Ty możesz wyraźnie odczuć nieprzyjemny efekt ściągania skóry.

Skóra sucha bardzo szybko ulega procesom starzenia. Przedwczesne powstawanie zmarszczek potęguje w szczególności nadmierny kontakt ze słońcem, przebywanie na mrozie, czy narażanie skóry na działanie wiatru. W skutek działania czynników atmosferycznych uszkodzenia skóry mogą być nieodwracalne, dlatego należy pamiętać o jej odpowiedniej pielęgnacji w zależności od pory roku.

Proponujemy następujące zabiegi SPA dla cery suchej:

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza do bezpłatnej konsultacji w Salonie Kosmetycznym Studia Evenness, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry, gdyż nieodpowiednia pielęgnacja i stosowanie nieprawidłowo dobranych preparatów jak i brak systematyczności w pielęgnowaniu skóry, również może być przyczyną jej przesuszenia.

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.