Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Najlepsze Efekty dla Towjej Skóry przy Najmniejszej Inwazyjności Zabiegów!

Laser diodowy LightSheer TM amerykańskiej firmy Coherent / Lumenis to najbardziej skuteczne urządzenie do trwałego usuwania owłosienia. Dzięki wysokiej klasy laserowi diodowemu jakim jest Light Sheer, zapewniamy Ci bezpieczną i efektywną formę usuwania owłosienia.

Laser IPL/RF - W Salonie Kosmetycznym Evenness pracujemy na najnowocześniejszym urządzeniu łączącym zalety technologii intensywnej terapii światłem (IPL) wspomagane falą radiowa(RF).

Energia IPL/RF Medical przenika bezpośrednio do głębokich warstw skóry, oznacza to że nie jest pochłaniania przez barwniki lub ciemną skórę jak w przypadku samego IPL. Doskonały potrójny system chłodzenia głowicy od 0 do -4 stopnia C, pozwala wykonywać zabiegi w sposób bardzo skuteczny i bezbolesny. Wszystko to zapewni Tobie bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów.

Zapraszamy na następujące zabiegi laserem IPL/RF:

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry.

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.