Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_001.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zabiegi dla Przyszłych Mam

Czujesz się zmęczona, pragniesz zregenerować siły i się zrelaksować?

Zabiegi dla Przyszłych Mam to oferta dla Kobiet oczekujących najwspanialszych chwil w życiu - narodzin Dziecka. Jeśli jesteś teraz w błogosławionym stanie, to zapraszamy do nas:). Uprzyjemnimy Ci ten czas oczekiwania i pomożemy znaleźć relaks i odprężenie. Natomiast jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu opuchniętych kończyn albo spięcie mięśni, masażem rozluźnimy napięcia i przedrenujemy Twoje ciało. Zadbamy również o Twoją skórę, która ze względu na nadmierne rozciąganie wywołane szybkim przyrostem masy ciała, wymaga specjalnej pielęgnacji i częstszego niż dotychczas stosowania dobrych kosmetyków. Kobietom w ciąży zalecamy stosowanie specjalnych kosmetyków odżywiających skórę, zwiększających jej elastyczność i zapobiegających rozstępom.

Polecamy następujące zabiegi Zabiegi dla Kobiet w Ciąży:

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza do bezpłatnej konsultacji w Salonie Kosmetycznym Studia Evenness, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry, gdyż nieodpowiednia pielęgnacja i stosowanie nieprawidłowo dobranych preparatów jak i brak systematyczności w pielęgnowaniu skóry, również może być przyczyną jej przesuszenia.

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

Zabiegi dla Kobiet w Ciąży

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.