Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Antycellulitowy/odchudzający/ujędrniający pakiet MASAŻOWY! TERAZ NOWA CENA!!!

Nowy - odchudzająco/antycellulitowy pakiet - został stworzony z myślą o tych z Was, którzy uważają masaż za najlepszą formę walki z cellulitem, zastojami limfatycznymi i brakiem elastyczności skóry. Pakiet ten przygotowałyśmy w formie 10 spotkań, z których każde składa się z aktywnego masaż dotkniętych problemem obszarów, oraz z drenażu limfatycznego. Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga w usunięciu toksyn z organizmu, a także wspaniale ujędrnia Twoją skórę. Uwolnione dogłębnym masażem złogi usuwamy podczas następnej części zabiegu - drenażu. Jest to niezwykle ważny element pracy nad Twoim ciałem, gdyż wspomaga pozbycie się uwolnionych aktywną fazą - czyli masażem - złogów, toksyn oraz nadmiaru wody. Poprzez system naczyń limfatycznych są one wydalane z Twojego organizmu, by doskonale wyrzeźbić Twoje ciało, czyniąc je jędrnym i pozbawionym cellulitu.

Cena pakietu 10 spotkań masaż + drenaż po 60 minut/1200 zł!  1000zł!!

4-tygodniowa kuracja antycellulitowa/odchudzająca/ujędrniająca i drenaż w prezencie!

Intensywna kuracja antycellulitowa dedykowana jest osobom, które chcą aktywnie przeciwstawić się problemowi „pomarańczowej skórki”. Jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu zmian, jakie obserwujesz na swoich udach, pośladkach, brzuchu bądź ramionach, zapraszamy – wypróbuj nasz specjalny pakiet antycellulitowy.

Program 4 tygodniowy obejmuje 12 spotkań po ok. 80 minut, podczas których stosujemy bodźce dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Każde ze spotkań składa się z fazy aktywnej, pobudzającej organizm do walki z nagromadzonymi złogami tłuszczu oraz toksyn. W fazie aktywnej stosujemy każdorazowo inny zabieg pobudzający, by różnorodnymi bodźcami pobudzić organizm do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Stosowane zabiegi to m. in.: masaż antycellulitowy z bańką chińską (40min), elektrostymulacja, fale radiowe, liposukcja kawitacyjna (na jedną partię ciała). Uwolnione tymi intensywnymi zabiegami złogi usuwamy podczas drugiej fazy pakietu za pomocą drenażu. Jest to faza niezwykle ważna, gdyż wspomaga pozbycie się uwolnionych aktywną fazą złogów, toksyn oraz nadmiaru wody. Poprzez systemem naczyń limfatycznych są one dosłownie „wypompowywane” z organizmu – wszystko byś wreszcie zgubiła uporczywy cellulit.

W ramach pakietu jest 12 zabiegów i drenaż w prezencie. Po miesięcznej terapii antycellulitowej Twoja skóra wygładzi się, a dzięki stosowanym preparatom zredukujesz nie tylko cellulit, ale osiągniesz zdrową i jędrną skórę.

Twoja oszczędność to nawet 900zł!

Cena miesięcznego pakietu 12 zabiegów + drenaż w prezencie: 1200 zł

Ciesz się Doskonałym Samopoczuciem i Piękną Sylwetką...

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.