Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_001.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Cera naczynkowa jest nadzwyczaj wrażliwa. Kruchość naczynek związana jest z ich podwyższoną przepuszczalnością. Naczynka nie wytrzymują ciśnienia krwi, pękają, pozostawiając ślady w postaci tzw. pajączków - prześwitujące przez naskórek trwale rozszerzone naczynka włosowate, przypominające czerwone "nitkeczki". Pod wpływem różnych bodźców, które gwałtownie rozszerzają i kurczą naczynka włosowate, dochodzi do pojawienia się rumienia, uczucia rozgrzania i pieczenia na skórze. Nadwrażliwość i kruchość naczyń są jednym z czynników doprowadzających do powstania trądziku różowatego. Rozszerzone naczynka mogą wystąpić przy prawie każdym typie cery. Jednak najbardziej narażona jest skóra cienka, delikatna i wrażliwa.

W codziennej pielęgnacji cery naczynkowej nie należy używać do mycia twarzy wody i mydła, stosować kosmetyków z zawartością alkoholu lub kwasów owocowych i stosować peelingów o ścierającym działaniu. Nie wolno też pocierać twarzy zbyt mocno przy zmywaniu i wycieraniu. Warto unikać ekspozycji na promienie słoneczne, wiatr, mróz, a także należy zrezygnować z opalania w solarium i zabiegów w saunie.

Celem zabiegów dla cery naczynkowej jest przede wszystkim uszczelnienie naczyń, rozjaśnienie istniejących przebarwień i złagodzenie podrażnień. Do tego celu najczęściej stosuje się maseczki z alg, kolagenu, maski zawierające witaminę C i wyciągi roślinne uszczelniające naczynka. Nawet oczyszczanie cery Kosmetyczka wykona szczególnie delikatnie i z zastosowaniem łagodnie działających kosmetyków.

Proponujemy następujące zabiegi dla Cery Naczynkowej:

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry.

Ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.