Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę i ujędrnić swoją skórę?

Proponujemy Ci skuteczne zabiegi wyszczuplające, które doskonale przyśpieszą odchudzanie i pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Jednym z elementów skutecznego odchudzania jest głęboki i intensywny Masaż Odchudzający. Wykonujemy go w szybkim tempie, dość mocno, stosując głównie rozcieranie powierzchowne i głębokie oklepywanie. Zadaniem masażu odchudzającego jest rozdrobnienie i rozmasowanie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z Twego organizmu, polepszenie ukrwienia Twej skóry i mięśni oraz przyspieszenie przemiany materii. Masaż odchudzający wykonujemy na specjalnych kremach stymulujących metabolizm Twoich komórek, by skutecznie zlikwidować tkankę tłuszczową i cellulit. Chcąc wspomóc Cię w skutecznym odchudzaniu, proponujemy połączyć masaże odchudzające z innymi zabiegami wyszczuplającymi, by różnorodne bodźce efektywnie wspomogły działanie masażu. Będą to m. in.: elektrostymulacja, drenaż limfatyczny, fale radiowe, dermomasaż, masaż antycellulitowy, mezoterapia bezigłowa.

Masaż Odchudzający – efekty:

  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
  • wymodelowanie sylwetki
  • ujędrnienie i przywrócenie sprężystości skóry
  • poprawa przemiany materii
  • poprawa obiegu krwi i limfy

Ceny przy zakupie karnetu o wartości 1600zł:  60 min/160zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 40zł!

Cena wizyty jednorazowej:  60 min/200

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

By skutecznie zgubić zbędne kilogramy, proponujemy Ci również:

Z nami już dziś rozpocznij skuteczne Odchudzanie!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.