Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zrób Oryginalny Prezent na Urodziny, Rocznicę, Mikołajki, Walentynki...

 

Ponieważ pragniemy wraz z Tobą dać prezent który urzeknie, proponujemy Ci karnety SPA o wartości 500 zł. W ramach pakietu SPA można korzystać z dowolnie wybranej usługi. Ceny usług w karnecie są niższe nawet o 15%! w stosunku do cen wizyt jednorazowych, co w przypadku niektórych zabiegów daje oszczędność nawet 55 zł. Osoba Obdarowana sama dokona wyboru najlepszych dla siebie  masaży, zabiegów  SPA, zabiegów na twarz i odpocznie w  intymnej atmosferze Salonu SPA Evenness. Możesz również podarować zabieg jednorazowy, wybierając go spośród naszej bogatej oferty masaży i zabiegów SPA.

Osoba Obdarowana może wymienić wykupiony zabieg na inny (z wyjątkiem laserowego) o tej samej wartości lub niższej albo dopłacić różnicę wynikającą ze zmiany usługi na droższą.

Najczęściej kupowane zabiegi jednorazowe na prezent to:
Prezenty dla Pań:
• Masaż Relaksacyjny Czekoladowy Relaks: 45/60min-129/149zł
• Masaż Gorącymi Kamieniami: 70min/199zł
• Wegański Zabieg nawilżający SPA Prawdziwy Geniusz: 60min/169zł 
Prezenty dla Panów:
• Masaż Relaksacyjny: 60/90min-129/169zł
• Masaż Relaksacyjny na 4 Ręce: 40min/169zł
• Zabieg Regenerujący: 60min/139zł 
Prezenty dla Dwojga:
• Masaż Relaksacyjny dla Dwojga: 60min/90min-239/299zł (cena za 2 osoby)
• Masaż Relaksacyjny Gorącymi Kamieniami dla Dwojga: 70min/388zł (cena za 2 osoby)
• Relaksacyjny Masaż Aromaterapeutyczny dla Dwojga: 60min/259zł (cena za 2 osoby) 

Pakiety prezentowe:

Jeśli w ferworze dnia codziennego zapomniałeś, że właśnie dziś jest ważny dzień w życiu Bliskiej Ci Osoby, skorzystaj z gratisowej usługi telefonicznego powiadomienia Osoby Obdarowywanej o prezencie od Ciebie, czekającym na nią w naszym Salonie SPA. Jest to wygodna, bo bez wychodzenia z domu i jednocześnie bardzo miła forma pokazania Osobie Bliskiej, że jest dla Ciebie ważna...

Zakupione w Salonie Evenness Masaże na Prezent i Pakiety SPA są do wykorzystania przez 3 miesiące od daty ich nabycia. Zmiana terminu umówionej wizyty jest możliwa na 12 godzin przed zabiegiem. Nie odwołanie wizyty oznacza rezygnację z wykorzystania Prezentu SPA.

Zaproszenie jest wydrukowane na wysokiej jakości papierze wraz z informacją, jakiego karnetu SPA, masażu relaksacyjnego bądź  zabiegu dotyczy. Prezenty SPA można kupić bezpośrednio w Salonie SPA Evenness, a także zamówić telefonicznie lub poprzez e-mail. Zakupione Prezenty SPA prześlemy drogą pocztową (za dopłatą 15 zł) lub e-mailem (bez dodatkowych opłat). Płatność przyjmujemy gotówką lub przelewem bankowym. Numer konta znajduje się na stronie Kontakt

Masaż przyniesie Ci odprężenie i wyciszenie, a codzienność odpłynie daleko...

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.