Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Pracodawca chętnie zapłaci za Twoje zabiegi SPA!

Poproś swojego Pracodawcę, żeby w ramach pakietu socjalnego zapłacił ze Twoje zabiegi. Na koszt firmy kup karnet umożliwiający indywidualne korzystanie z usług oferowanych w Studio Masażu i Kosmetyki Evenness. Nasze zabiegi i masaże poprawią Twoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie, zredukują stres, pozwolą Ci się wyciszyć i nabrać nowej energii potrzebnej do efektywnego funkcjonowania.

W celu uzyskania szerszych informacji oraz przygotowania oferty indywidualnej, prosimy o kontakt pod nr. tel.: (022) 633 10 92 lub kom. 728 456 787. Na wykonane zabiegi wystawiamy Rachunki.

Posiadaczom karty Benefit System lub Fitprofit udzielamy rabatu od ceny wizyty jednorazowej. Informacje o wysokości rabatów znajdują się na stronach: www.fitprofit.pl, www.kartabenefit.pl, www.eurorabat.pl.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.