Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Spełnij Marzenie o Pięknym Ciele! Zgub raz na zawsze Cellulit!

Dermomasaż pomoże Ci skutecznie zgubić cellulit i wymodeluje Twoją sylwetkę. Mechaniczny masaż pod ciśnieniem połączony z jednoczesnym masowaniem zassanego fragmentu skóry ruchomymi rolkami, sprawi, że Twoja skóra wyraźnie się wygładzi i odzyska zdrowy wygląd. W wyniku działania ciśnienia zasysającego zwiększa się przekrwienie, wzmaga metabolizm komórkowy, następuje pobudzenie komórek tłuszczowych i w efekcie ich rozbicie. Drenaż limfatyczny wykonany przy pomocy deromasażu zapobiega zastojom limfy i nagromadzeniu się toksyn w organizmie.
Masażystka wykonuje dermomasaż wykorzystując preparaty antycellulitowe lub modelujące.

Dermomasaż - efekty zabiegu:
• wyraźnie zredukowany cellulit
• ujędrnienie skóry i wymodelowanie sylwetki
• przywrócenie prawidłowego metabolizmu
• zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny
• eliminacja toksyn 
 
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł: 20min/60zł, 30min/80zł a 45min/110zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 9/14 lub 19!

Cena wizyty jednorazowej: 20min/69zł, 30min/95zł a 45min/129zł

Dermomasaż to intensywny, energiczny masaż, który w szybkim czasie pozwoli Ci się cieszyć piękną skórą!

By skutecznie zgubić cellulit i zbędne kilogramy, proponujemy Ci również:

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.