Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Piękny wygląd Twojej skóry to droga do sukcesu i dobrego samopoczucia,
zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

Kosmetyka twarzy to nie tylko pielęgnacja domowa, ale przede wszystkim pielęgnacja w Salonie Kosmetycznym. Twoja skóra ze względu na swoją wyjątkowość i niepowtarzalność wymaga dobrej, troskliwej i skutecznej pielęgnacji, gdyż jest Twoją wizytówką na całe życie!
Indywidualnie dobrane zabiegi przez Kosmetyczkę pozwolą na szybką i skuteczną poprawę wyglądu Twojej skóry. Stanie się ona gładsza, lepiej nawilżona, zmniejszą się takie problemy skórne jak: wypryski, łojotok, rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, podrażnienia. Twoja skóra nabierze blasku i zdrowszego wyglądu!

Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym Evenness zaproponuje Ci szeroką gamę zabiegów, które poprawią stan Twojej skóry oraz pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą cerą:

Pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach renomowanych firm.

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry.

Nadaj skórze piękny blask!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.