Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zrób Oryginalny Prezent na Urodziny, Rocznicę, Mikołajki, Walentynki... i Boże Narodzenie!

Wybierz wyjątkowy prezent na wyjątkowe okazje! W Evenness przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjne promocje, by pomóc Ci wybrać najpiękniejszy upominek Bliskiej Ci Osobie na każdą okazję:) Jeśli potrzebujesz wziąć serię masaży, możesz wybrać specjalny karnet za 1600 zł, w ramach którego otrzymasz aż 10 masaży! To daje dwa masaże gratis w stosunku do cen wizyty jednorazowej!

 

 

Osoba Obdarowana może wymienić wykupiony zabieg na inny (z wyjątkiem laserowego) o tej samej wartości lub niższej albo dopłacić różnicę wynikającą ze zmiany usługi na droższą.

Najczęściej kupowane zabiegi jednorazowe na prezent to:
Prezenty dla Pań:

  • Masaż Relaksacyjny Czekoladowy Relaks: 60min-250zł
  • Uczta dla Ciała i Twarzy: 120min/350zł

Prezenty dla Panów:

  • Masaż Relaksacyjny: 60/90min-200/230zł
  • Masaż Relaksacyjny na 4 Ręce: 60min/350zł

Prezenty dla Dwojga:

  • Masaż Relaksacyjny dla Dwojga: 60min/90min-350/390zł (cena za 2 osoby)
  • Relaksacyjny Masaż Aromaterapeutyczny dla Dwojga: 60min/370zł (cena za 2 osoby)

Pakiety prezentowe:

{slide=Uczta dla Ciała i Twarzy VEGE - 259zł/90min. Oszczędność w ramach tego pakietu to 89zł <więcej>|closed}

Uczta dla Ciała i Twarzy VEGE - 350zł/90min. 

Daj się uwieść cudownej magii aromatycznych olejków eterycznych zawartych w Uczcie dla Ciała i Twarzy VEGE i obdaruj Bliską Ci Osobę tym luksusowym Pakietem. W naszym wegańskim zabiegu zastosowałyśmy kosmetyki klasy PREMIUM - całkowicie wolne od wypełniaczy odzwierzęcych, bezglutenowe, pozbawione parabenów, SLS-ów, olei mineralnych i innych szkodliwych substancji. W zamian tego nasze preparaty obfitują w botaniczne składniki, pozyskane z kontrolowanych ekologicznie upraw i pozwalające na czerpanie pełnymi garściami z bogactwa wspaniałej flory. Ucztę dla Ciała i Twarzy VEGE stwarzają dwa ekskluzywne zabiegi: Detoks VEGE na Ciało oraz Prawdziwy Geniusz na twarz, szyję i dekolt. Obdaruj Bliską Ci Osobę wyjątkowym czasem relaksu, a my sprawimy, że będą to niezapomniane chwile, zanurzone w cudownym aromacie i w mocy czystych, botanicznych kosmetyków.

 

{slide=Uczta dla Ciała i Twarzy - 350zł/120min. <więcej>|closed}

Uczta dla Ciała i Twarzy - 350zł/120min. 

Ten Prezentowy Pakiet rozpoczynamy ekskluzywnym relaksującym masażem ciała - Osoba Obdarowana może wybrać masaż ciepłą czekoladą lub aromatycznymi świecami. Po pełnym miłych doznań rytuale relaksacyjnym zapraszamy na indywidualnie dobrany do potrzeb skóry Bliskiej Ci Osoby zabieg na twarz, szyję i dekolt. Czas spędzony w Evenness na Uczcie dla Ciała i Twarzy przyniesie Obdarowanej Osobie błogie chwile relaksu i kompleksową pielęgnację zarówno wymagających partii Twarzy, jak i całego Ciała.

 

Jeśli w ferworze dnia codziennego zapomniałeś, że właśnie dziś jest ważny dzień w życiu Bliskiej Ci Osoby, skorzystaj z gratisowej usługi telefonicznego powiadomienia Osoby Obdarowywanej o prezencie od Ciebie, czekającym na nią w naszym Salonie SPA. Jest to wygodna, bo bez wychodzenia z domu i jednocześnie bardzo miła forma pokazania Osobie Bliskiej, że jest dla Ciebie ważna...

Zakupione w Salonie Evenness Masaże na Prezent i Pakiety SPA są do wykorzystania przez 3 miesiące od daty ich nabycia. Zmiana terminu umówionej wizyty jest możliwa na 12 godzin przed zabiegiem. Nie odwołanie wizyty oznacza rezygnację z wykorzystania Prezentu SPA.

Zaproszenie przekazujemy wydrukowane na eleganckim papierze wraz z informacją, jakiego karnetu SPA, masażu relaksacyjnego bądź zabiegu dotyczy. Prezenty SPA można kupić bezpośrednio w Salonie SPA Evenness, a także zamówić telefonicznie lub poprzez e-mail. Zakupione Prezenty SPA prześlemy drogą pocztową (dopłata 15 zł) lub mailem (bez dodatkowych opłat). Płatność przyjmujemy gotówką, kartą płatniczą bądź przelewem bankowym na nr konta PL 10105010541000009247328017, ING Bank Slaski S.A.

Masaż przyniesie Ci odprężenie i wyciszenie, a codzienność odpłynie daleko...

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.