Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_002.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Zrób Oryginalny Prezent na Urodziny, Rocznicę, Mikołajki, Walentynki... i Boże Narodzenie!

Wybierz wyjątkowy prezent na wyjątkowe okazje! W Evenness przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjne promocje, by pomóc Ci wybrać najpiękniejszy upominek Bliskiej Ci Osobie na każdą okazję:) Jeśli potrzebujesz wziąć serię masaży, możesz wybrać specjalny karnet za 500 zł, w ramach którego otrzymasz aż 10 masaży! To daje dwa masaże gratis w stosunku do cen wizyty jednorazowej!∗

∗ Masaż promocyjny trwa 25 minut.

Ponieważ pragniemy wraz z Tobą dać prezent który urzeknie, proponujemy Ci karnety SPA o wartości 500 zł. W ramach pakietu SPA można korzystać z dowolnie wybranej usługi. Ceny usług w karnecie są niższe nawet o 15%! w stosunku do cen wizyt jednorazowych, co w przypadku niektórych zabiegów daje oszczędność nawet 55zł. Osoba Obdarowana sama dokona wyboru najlepszych dla siebie masaży, zabiegów SPA, zabiegów na twarz i odpocznie w intymnej atmosferze Salonu SPA Evenness. Możesz również podarować zabieg jednorazowy, wybierając go spośród naszej bogatej oferty masaży i zabiegów SPA.

Osoba Obdarowana może wymienić wykupiony zabieg na inny (z wyjątkiem laserowego) o tej samej wartości lub niższej albo dopłacić różnicę wynikającą ze zmiany usługi na droższą.

Najczęściej kupowane zabiegi jednorazowe na prezent to:
Prezenty dla Pań:

  • Masaż Relaksacyjny Czekoladowy Relaks: 45/60min-129/149zł
  • Masaż Gorącymi Kamieniami: 70min/199zł
  • Uczta dla Ciała i Twarzy: 120min/258zł

Prezenty dla Panów:

  • Masaż Relaksacyjny: 60/90min-129/169zł
  • Masaż Relaksacyjny na 4 Ręce: 40min/169zł
  • Zabieg Regenerujący: 60min/139zł

Prezenty dla Dwojga:

  • Masaż Relaksacyjny dla Dwojga: 60min/90min-239/299zł (cena za 2 osoby)
  • Masaż Relaksacyjny Gorącymi Kamieniami dla Dwojga: 70min/388zł (cena za 2 osoby)
  • Relaksacyjny Masaż Aromaterapeutyczny dla Dwojga: 60min/259zł (cena za 2 osoby)

Pakiety prezentowe:

Jeśli w ferworze dnia codziennego zapomniałeś, że właśnie dziś jest ważny dzień w życiu Bliskiej Ci Osoby, skorzystaj z gratisowej usługi telefonicznego powiadomienia Osoby Obdarowywanej o prezencie od Ciebie, czekającym na nią w naszym Salonie SPA. Jest to wygodna, bo bez wychodzenia z domu i jednocześnie bardzo miła forma pokazania Osobie Bliskiej, że jest dla Ciebie ważna...

Zakupione w Salonie Evenness Masaże na Prezent i Pakiety SPA są do wykorzystania przez 3 miesiące od daty ich nabycia. Zmiana terminu umówionej wizyty jest możliwa na 12 godzin przed zabiegiem. Nie odwołanie wizyty oznacza rezygnację z wykorzystania Prezentu SPA.

Zaproszenie przekazujemy wydrukowane na eleganckim papierze wraz z informacją, jakiego karnetu SPA, masażu relaksacyjnego bądź zabiegu dotyczy. Prezenty SPA można kupić bezpośrednio w Salonie SPA Evenness, a także zamówić telefonicznie lub poprzez e-mail. Zakupione Prezenty SPA prześlemy drogą pocztową (dopłata 15 zł) lub mailem (bez dodatkowych opłat). Płatność przyjmujemy gotówką, kartą płatniczą bądź przelewem bankowym na nr konta PL 10105010541000009247328017, ING Bank Slaski S.A.

Masaż przyniesie Ci odprężenie i wyciszenie, a codzienność odpłynie daleko...

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.