Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_004.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Relaksacyjny Masaż Gorącymi Kamieniami to ukojenie dla Twojego Ciała i Duszy…

Masaż Gorącymi Kamieniami wulkanicznymi dogłębnie rozluźnia Twoje napięte stresem mięśnie, relaksuje i przynosi Ci przyjemne ukojenie. Wyjątkowość tego Relaksacyjnego Masażu Kamieniami polega na połączeniu uspokajającego dotyku Masażystki z pozytywnym wpływem na Twój organizm ciepłych kamieni bazaltowych.

Przebieg Relaksacyjnego Masażu Gorącymi Kamieniami: Masażystka delikatnymi ruchami przygotowuje Twoje ciało do przyjęcia energii cieplnej kamieni wulkanicznych, by w kolejnym etapie dogłębnie wymasować Twe mięśnie za pomocą cudownie rozluźniającego bazaltu. Pozwala Ci to doświadczyć ukojenia i  głębokiego relaksu. Jeśli cierpisz na stres, odczuwasz bóle mięśniowe, potrzebujesz zregenerować swój organizm, to Relaksacyjny Masaż Gorącymi Kamieniami przyniesie ulgę Twemu ciału i zmysłom, wyciszy Twoje emocje i dostarczy Ci nowych sił witalnych.

Relaksacyjny Masaż Gorącymi Kamieniami - efekty:
• działa uspokajająco na układ nerwowy
• łagodzi objawy stresu
• poprawa napięcie i elastyczność mięśni
• regeneracja mięśni po wysiłku
• polepszenie ukrwienia skóry i jej odżywienia
• usprawnienie wydalania toksyn
 
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł: 70 min/170zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 29zł!

Cena wizyty jednorazowej: 70 min/199zł

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

Skorzystaj sam lub zrób komuś Ekskluzywny Prezent!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.