Salon Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa
fot_003.jpg
Studio Masażu i Kosmetyki Evenness - Warszawa

Cera tłusta jest najczęściej spotykana u młodych osób, zwłaszcza po 12 roku życia. Powodem jest zbyt duża aktywność gruczołów łojowych. Cera ta charakteryzuje się szaro-żółtawym kolorytem, rozszerzonymi porami, skłonnością do powstawania zaskórników, grudek oraz ropnych wyprysków. Jest gruba, mniej ukrwiona i z dużym połyskiem tzw. świeceniem.
Pielęgnacja skóry tłustej stwarza problemy, ponieważ nie można walczyć z jej przetłuszczaniem się, zapominając równocześnie o dostarczaniu odpowiednich substancji nawilżających, regenerujących i ochronnych. Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym jest dokładne oczyszczanie w gabinecie kosmetycznym. Umożliwia to zlikwidowanie zaskórników. Nie wolno ich samemu usuwać, nieumiejętne wyciskanie może bowiem doprowadzić do stanów zapalnych.

Cera mieszana pojawia się u osób po 20 roku życia. Przetłuszczanie się dotyczy jednak tylko pewnych okolic twarzy. Obszary niełojotokowe skóry takie jak boki twarzy, okolica około oczu, skronie i część policzków stają się coraz bardziej odwodnione i kontrastują ze środkowym, świecącym się pasmem skóry. Po 25 roku życia nie powinno się traktować skóry tak samo jak łojotokowej i trądzikowej cery nastolatka. Spowodowałoby to odwodnienie skóry i doprowadziło do przedwczesnego jej starzenia. Cechą charakterystyczną skóry mieszanej jest nieestetyczne świecenie się obszaru nosa, czoła i brody, znacznie utrudniające wykonanie makijażu.

W pielęgnacji skóry mieszanej szczególną uwagę powinno się zwracać na nawilżanie, ochronę i regenerację suchych i odtłuszczonych okolic oraz normalizację miejsc przetłuszczających się.

Proponujemy następujące zabiegi dla Cery Tłustej i Mieszanej:

Nasza Kosmetyczka serdecznie zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE, by wspomóc Cię w doborze odpowiednich kosmetyków oraz by dostosować pielęgnację właściwą do potrzeb Twej skóry.

Przyjdź! Niech Twoja skóra zacznie oddychać!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.