Evenness
Evenness - studio masażu i kosmetyki

Zachwycaj Pięknem Twojej Opalenizny Zawsze, Wszędzie i Każdego!

Czy to na imprezie, weselu, na letnim spacerze – bez względu na porę roku sprawimy, że będziesz wyglądać pięknie. Dla uzyskania ładnej opalenizny nie musisz już męczyć swej skóry inwazyjnym opalaniem w solarium. By cieszyć się zdrową i piękną opalenizną o każdej porze roku, wypróbuj bezpieczne Opalanie Natryskowe SunFX.

System SunFX stosowany w Studio Masażu i Kosmetyki Evenness przez wyszkolonych techników, pozwoli Ci szybko i bezpiecznie osiągnąć atrakcyjny koloryt skóry. Opalanie natryskowe zajmuje ok. 20 -30 min. i daje natychmiastową naturalnie wyglądającą opaleniznę, która utrwala się przez następne 7 godzin. W tym czasie należy unikać kontaktu z wodą i nosić luźniejszą, najlepiej ciemną odzież.
Efekty zabiegu utrzymują się około 7-10 dni, w zależności od rodzaju Twojej skóry oraz sposobu przygotowania jej do opalania. Dlatego Przed zabiegiem wykonaj dokładny peeling ciała, który pomoże Ci maksymalnie długo cieszyć się pięknym odcieniem skóry.

Preparaty SunFX produkowane są na bazie mineralnych środków brązujących oraz czynnika opalającego DHA. Nie zawierają alkoholu, olejków, perfum czy środków konserwujących. Są bezpieczne także dla kobiet w ciąży.

Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł: opalanie całego ciała 20 min/100zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 20 min/119zł

Ciesz się promiennym kolorem opalonej skóry!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.