Evenness
Evenness - studio masażu i kosmetyki

Wygraj ze zbędnymi kilogramami! Dobierzemy Ci zabiegi, pomożemy zmienić styl życia i nauczymy, co robić w domu, by utrzymać osiągnięte efekty.

Proponujemy Ci skuteczne zabiegi z zakresu odchudzania, ujędrniania i likwidacji cellulitu, które dobierzemy w zależności od Twoich potrzeb, a nasza Dietetyczka opracuje dla Ciebie odpowiednią dietę. Zadbamy o to, aby chwile spędzone w naszym Studiu przyniosły oczekiwane rezultaty i zapewniły niezapomniane chwile relaksu i wypoczynku, o które tak trudno na co dzień.

Podstawowe zabiegi Skutecznego Odchudzania  to:

Dermomasaż <więcej>

DERMOMASAŻ

Spełnij Marzenie o Pięknym Ciele! Zgub raz na zawsze zbędne kilogramy!

Dermomasaż pomoże Ci skutecznie zgubić cellulit i wymodeluje Twoją sylwetkę. Mechaniczny masaż pod ciśnieniem połączony z jednoczesnym masowaniem zassanego fragmentu skóry ruchomymi rolkami, sprawi, że Twoja skóra wyraźnie się wygładzi i odzyska zdrowy wygląd. W wyniku działania ciśnienia zasysającego zwiększa się przekrwienie, wzmaga metabolizm komórkowy, następuje pobudzenie komórek tłuszczowych i w efekcie ich rozbicie. Drenaż limfatyczny wykonany przy pomocy deromasażu zapobiega zastojom limfy i nagromadzeniu się toksyn w organizmie.
Masażystka wykonuje dermomasaż wykorzystując preparaty antycellulitowe lub modelujące.

Dermomasaż - efekty zabiegu:
• wyraźnie zredukowany cellulit
• ujędrnienie skóry i wymodelowanie sylwetki
• przywrócenie prawidłowego metabolizmu
• zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny
• eliminacja toksyn 
 
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł: 30min, 45 min/80zł, 110zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 15/19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 30min, 45 min/95zł, 129zł

Masaż Odchudzający <więcej>

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę i ujędrnić swoją skórę?

Proponujemy Ci skuteczne zabiegi wyszczuplające, które doskonale przyśpieszą odchudzanie i pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Jednym z elementów skutecznego odchudzania jest głęboki i intensywny Masaż Odchudzający. Wykonujemy go w szybkim tempie, dość mocno, stosując głównie rozcieranie powierzchowne i głębokie oklepywanie. Zadaniem  masażu odchudzającego jest rozdrobnienie i rozmasowanie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z Twego organizmu, polepszenie ukrwienia Twej skóry i mięśni oraz przyspieszenie przemiany materii. Masaż odchudzający wykonujemy na specjalnych kremach stymulujących metabolizm Twoich komórek, by skutecznie zlikwidować tkankę tłuszczową i cellulit. Chcąc wspomóc Cię w skutecznym odchudzaniu, proponujemy połączyć masaże odchudzające z innymi zabiegami wyszczuplającymi, by różnorodne bodźce efektywnie wspomogły działanie masażu. Będą to m. in.: elektrostymulacja, drenaż limfatyczny, fale radiowe, dermomasaż, masaż antycellulitowy, mezoterapia bezigłowa.

Masaż Odchudzający – efekty:
• zmniejszenie tkanki tłuszczowej
• wymodelowanie sylwetki
• ujędrnienie i przywrócenie sprężystości skóry
• poprawa przemiany materii
• poprawa obiegu krwi i limfy 
 
Ceny przy zakupie karnetu o wartości 500zł: 45 min, 60 min/103zł, 120zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 16/19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 45 min, 60 min/119zł, 139zł

Elektrostymulacja <więcej>

ELEKTROSTYMULACJA

Elektrostymulacja spełni Twoje marzenia o pięknym ciele i figurze!

Elektrostymulacja stymuluje mięśnie prądem pulsacyjnym Faradaya, dzięki czemu obserwujemy efekty jak po gimnastyce i ćwiczeniu. Precyzyjne ułożenie elektrod pozwala pracować dokładnie nad tymi partiami, które znajdują się w miejscach, jakie pragniesz szczególnie ukształtować. 45-minutowa elektrostymulacja odpowiada Twojemu 2,5 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu, powodując wzmocnienie mięśni i spalenie nagromadzonego tłuszczu. W efekcie przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową cellulit widocznie się zmniejsza, a centymetry zostają zredukowane bez nadmiernego rozrostu mięśni.

Dzięki zastosowaniu w trakcie zabiegów elektrostymulacji głębokiego ciepła pochodzącego z Ceramicznej Maty Turmalinowej, zwiększa się cyrkulacja krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Promieniowanie cieplne rozluźnia naprężenia mięśniowe i stawy oraz przyspiesza zmiany chemiczne w komórkach. Powoduje to rozpad nagromadzonego tłuszczu tak, że liposomy mogą wprowadzić go do układu limfatycznego, a stamtąd wydalić wraz z potem przez skórę.

W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness korzystamy z aparatu, który daje możliwość ćwiczyć 24 partie mięśni jednocześnie. Obłożenie naraz aż tak dużej powierzchni ciała elektrodami, pozwala kompleksowo redukować tkankę tłuszczową i wzmacniać mięśnie, zaś dodatkowe zastosowanie efektu głębokiego ciepła intensyfikuje działanie mikroprądów, przyspiesza spalanie kalorii i efektywnie redukuje cellulit. Optymalny rezultat osiąga się podczas 45 minutowego programu wyszczuplającego i ujędrniającego mięśnie. Układamy wówczas elektrody na wszystkie dotknięte nadmiernym otłuszczeniem strefy ciała równocześnie. Jeśli zaś przerost tkanki tłuszczowej bądź zwiotczenie mięśni występują punktowo, polecamy zabiegi miejscowe, by skupić się na wybranych partiach ciała.

Brzuch, uda, biodra, ramiona elektrostymulacja – zabieg powoduje redukcję otyłości, eliminuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i mięśnie brzucha. Efekty w postaci redukcji obwodu ciała są widoczne już po pierwszych zabiegach. Po serii zabiegów mięśnie stają się bardziej napięte, a skóra jędrna i pozbawiona nieestetycznych grudek tłuszczu.

Pośladki elektrostymulacja – zabieg na spłaszczone i opadnięte pośladki tzw. "bridges". Pozwala już po paru zabiegach zaobserwować jaki wpływ ma elektrostymulacja na ujędrnienie i podniesienie pupy, dzięki czemu figura optycznie się zmniejsza i wysmukla.

Lifting piersi elektrostymulacja – zabieg doskonale ujędrniający biust. Który podnosi piersi i wpływa na poprawę elastyczności skóry. Szczególnie zalecany w przypadku osób, które karmiły piersią, a także u osób szczupłych, chcących poprawić wygląd biustu.

Lifting twarzy elektrostymulacja- zalecamy szczególnie w przypadku opadających policzków, powiek, podwójnego podbródka, oraz tzw. "worków pod oczami". Redukuje tkankę tłuszczową, zmarszczki i obrzęki, koryguje owal oraz zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Mikroprądy pobudzają wytwarzanie kolagenu i elastyny, wypełniając zmarszczki od wewnątrz.

Elektrostymulacja - efekty działania:
• poprawia sylwetkę i proporcje ciała - redukcja obwodu bioder, ud i pasa średnio o 5 -11 cm, natomiast przy zastosowaniu terapii cieplnej spadek wagi średnio 0,5 - 1,5 kg po zabiegu
• wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach - od warstwy głębokiej do powierzchniowej
• stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nadmiernie nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej
• redukuje cellulit
• wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznienie mikrowłókien
• likwiduje zwiotczenia, wywołuje efekt naprężenia i uelastycznienia
• stymuluje cyrkulację krwi
• zwiększa metabolizm
• usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach
• pobudza układ limfatyczny i stymuluje wydalanie toksyn
• pomaga w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu i schorzeń mięśni 
 
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł:

  • wyszczuplanie, ujędrnianie mięśni/lifting biustu/uda i biodra/redukcja cellulitu - 45 min/60zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 9zł!
  • odchudzanie i ujędrnianie brzucha - 30 min/50zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 9zł!

Cena wizyty jednorazowej:

  • wyszczuplanie, ujędrnianie mięśni/lifting biustu/uda i biodra/redukcja cellulitu - 45 min/69zł
  • odchudzanie i ujędrnianie brzucha - 30 min/59zł

Fale Radiowe <więcej>

FALE RADIOWE

Zwalcz zbędne kilogramy i Wymodeluj Sylwetkę za pomocą Fal Radiowych!

Fale Radiowe to dzisiaj najskuteczniejsza metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Dzięki dostarczonej za pomocą fal radiowych energii cieplnej następuje zjawisko termolipolizy, polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenie objętości komórek. Pod wpływem podwyższenia temperatury przyspieszeniu ulega przemiana materii, co odtoksycznia Twój organizm i usprawnia układ limfatyczny. Struktura Twojej skóry pozostaje wyraźnie wygładzona, a cellulit ulega znacznemu zredukowaniu.

Całość zabiegu dzięki wzrostowi temperatury endogennej (czyli powstającej wewnątrz) wpływa na wytwarzanie endorfin, hormonu szczęścia, co korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Dzięki ciepłu zwiększa się też przepuszczalność błon komórkowych, w wyniku czego wzrasta wchłanianie aktywnych preparatów użytych w trakcie zabiegu, takich jak: L – karnityna, kofeina, miłorząb japoński ekstrakt z karczocha i inne.
Zabieg polega na przesuwaniu okrężnymi ruchami głowicą aparatu po obszarze skóry poddawanym zabiegowi. Wyczuwalne jest najpierw łagodne, następnie intensywne ogrzanie skóry, które jest natychmiast łagodzone chłodzącym żelem. Możliwe jest miejscowe zaczerwienienie skóry utrzymujące się do godziny po zakończeniu zabiegu. Można więc od razu wrócić do codziennych zajęć.

Fale Radiowe - efekty zabiegu:
• zredukowany cellulit
• wyszczuplenie i wymodelowanie ciała
• ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
• poprawa jędrności i elastyczności skóry
• zmniejszenie rozstępów i blizn
• wydalenie toksyn z organizmu
 
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł:

  • pośladki lub ramiona lub brzuch: 20/40 min - 80/110zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 15/19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 20/40 min - 95/129zł

Liposukcja Ultradźwiękowa <więcej>

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja Ultradźwiękowa spełni Twoje marzenia o pięknym ciele i figurze!

Liposukcja Ultradźwiękowa wspomaga redukcję trudnych do usunięcia złogów tłuszczu i cellulitu. Głowicą ultradźwiękową opracowujemy miejsca, na których zwykle najbardziej zależy naszym Klientom, tj. biodra, brzuch, uda lub ramiona. Działanie fali ultradźwiękowej powoduje uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych, obkurczenie ich, a w efekcie końcowym - rozbicie. Uwolnione w wyniku tego procesu tłuszcz i toksyny są odtransportowywane do wątroby, po czym przetworzone w procesie metabolicznym są wydalane z organizmu. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach, co przyspiesza metabolizm. Ważne jest byś w trakcie zabiegów piła dużą ilość wody (minimum 2 litry dziennie), oraz dla polepszenia efektu kuracji zastosowała drenujące zabiegi na ciało. Liposukcja ultradźwiękowa jest całkowicie bezinwazyjna i pozwoli Ci cieszyć się zadowalającymi efektami bez niepożądanych efektów ubocznych.

Liposukcja Ultradźwiękowa - efekty zabiegu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • usuwanie cellulitu
  • modelowanie sylwetki
  • ujędrnienie skóry

Cena przy zakupie karnetu za 500 zł: 40/80min – 85/130zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 14/19zł!

Cena wizyty jednorazowej: 40/80min – 99/149zł  

Drenaż Limfatyczny <więcej>

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Już pierwszy Masaż limfatyczny sprawi, że odczujesz ulgę i wyraźnie zmniejszysz obwód swych nóg!

Jeśli zdarza Ci się po długim dniu pracy lub w upały odczuwać dyskomfort w wyniku ociężałości nóg, potrzebujesz skorzystać z dogłębnego Drenażu Limfatycznego. Mechaniczny drenaż limfatyczny jest nowatorską metodą przepychania limfy, usprawniającą przepływ płynów w Twoim organizmie. Dzięki zastosowaniu na obu kończynach równocześnie specjalnych mankietów do masażu wypełnionych powietrzem, osiągamy lepsze rezultaty, niż w stosując metodę manualną. Wynika to z możliwości opracowania dużych partii ciała niemalże jednocześnie. Mechaniczny drenaż limfatyczny jest więc świetną alternatywą dla drenażu manualnego. Drenaż limfatyczny polecamy tym, którzy zmagają się z problemem tzw. „ciężkich nóg”, będącym wynikiem obrzęków spowodowanych zastojem krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych.

Efektem drenażu limfatycznego jest łagodne przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii do węzłów chłonnych, skąd zostają one odtransportowane do narządów filtrujących i wydalone z organizmu wraz z moczem. Już po jednym masażu możesz odczuć ulgę w obrębie kończyn oraz zauważyć zmniejszenie obwodu ciała. Drenaż limfatyczny jest szczególnie zalecany osobom walczącym z cellulitem i borykającym się z problemem tzw. „ciężkich nóg”. Na te dolegliwości narażone są głównie osoby mające pracę stojącą lub wymagającą długotrwałego siedzenia. Zatrzymanie wody w organizmie jest też często wynikiem zaburzeń hormonalnych bądź towarzyszy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych.

Drenaż limfatyczny masażystka wykonuje nakładając na kończyny oraz partie pośladków, ud i talii mankiety, które pod wpływem ciśnienia wypełniają się powietrzem. Rytmicznie wpompowywane powietrze daje miłe odczucie masażu, płynnie uciskającego kończyny od stóp aż po pachwiny.

Drenaż limfatyczny – efekty:
• zmniejszenie obrzęków i obwodu ciała
• oczyszczenie z toksyn
• redukcja cellulitu
• pozbycie się problemu tzw. „ciężkich nóg”

Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł: 40min/55zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 10zł!

Cena wizyty jednorazowej: 40min/65zł

Uczta Kawowa SPA <więcej>

UCZTA KAWOWA SPA

Spełnij Marzenie o Pięknym Ciele!

Kawa jest bogata w składniki, które pozytywnie wpłyną na Twoją urodę, poprawią samopoczucie, pobudzą i orzeźwią. Kawowe ekstrakty ochronią Cię przed wolnymi rodnikami, zwalczając widoczne oznaki starzenia. Zawarta w kawie kofeina poprawi Twoje mikrokrążenie, a poprzez połączenie preparatu z masażem, rozbije nagromadzą tkankę tłuszczową i widocznie zredukuje cellulit. Niewiele jest zabiegów, które łączą w sobie tak wiele korzyści z tak przyjemnymi doznaniami...

Uczta Kawowa SPA - efekty zabiegu:
• redukcja cellulitu i wyszczuplenie
• wygładzenie i ujędrnienie skóry
• nawilżenie i odmłodzenie
• poprawa kolorytu skóry
• wydalenie toksyn z organizmu
• relaks, wypoczynek i wspaniałe samopoczucie

Uczta Kawowa SPA - przebieg zabiegu: Uczta Kawowa SPA rozpoczyna się od peelingu na bazie drobno zmielonych ziaren kawy. Kawa otwiera pory, uwalnia toksyny, balansuje ph skóry i pozbawia ją warstwy rogowej naskórka. Na tak przygotowaną skórę nakładamy maskę kawową, która pozostanie na Twoim ciele 30 minut. Dla zintensyfikowania działania preparatu zastosujemy głębokie ciepło pochodzące z Ceramicznej Maty Turmalinowej. Przyspieszy to cyrkulację Twojej krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawi wchłanianie preparatu, a odczuwane ciepło przyniesie Ci ukojenie i relaks. Po tym relaksującym odpoczynku w aromacie kawy masażystka wykonuje masaż kawowy, który pomaga rozbić grudki tłuszczu i wyrównać strukturę Twej skóry. Zabieg kończy się odprężającym przegłaskaniem Twego ciała, które pozwala Ci się całkowicie odprężyć i odpłynąć daleko...

Uczta Kawowa SPA trwa aż 90 minut! Przez cały ten czas otacza Cię wspaniały aromat kawy.

Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł: 90min/135 zł Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 24zł!

Cena wizyty jednorazowej: 90min/159 zł

Po osiągnięciu pierwszych efektów należy stale stosować profilaktykę. Niezbędna jest też zmiana stylu życia, diety, kontrolowanie masy ciała i ćwiczenia fizyczne.

Nie czekaj – już dziś zacznij walczyć ze zbędnymi kilogramami!

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.