Evenness
Evenness - studio masażu i kosmetyki

Karboksyterapia spełni Twoje marzenia o Pięknym Ciele!

Karboksyterapia to zabieg polegający na podskórnym lub śródskórnym podawaniu czystego, medycznego dwutlenku węgla. W zależności od obszaru poddawanego zabiegowi, osiągamy różne efekty. CO2 w tkance tłuszczowej przekształca się w kwas węglowy, który uszkadza komórki tłuszczowe. Skutkiem tego jest usunięcie tłuszczu z komórek a następnie jego metabolizowanie. Ponadto podanie dwutlenku węgla poprawia przepływ limfy co zapobiega powstawaniu obrzęków tak często towarzyszących cellulitowi.

Karboksyterapia jest obecnie jedyną znaną metodą walki zarówno ze świeżymi rozstępami, jak i tymi w fazie zanikowej. Wstrzyknięcie dawki CO2 w tkankę powoduje szybszy przepływ krwi, tlenu, a także składników odżywczych. W wyniku reakcji obronnej organizmu na gaz pojawia się stan zapalny, a w konsekwencji wzmożona produkcja włókien kolagenowych. Lepiej ukrwione tkanki uzyskują lepszą pigmentację, a kolor rozstępów upodabnia się do normalnego odcienia skóry. Proces przebudowy skóry zaczyna się zwykle już po pierwszym zabiegu! Badania kliniczne udowadniają ponad 90% skuteczność w poprawie koloru i struktury rozstępów.

Podanie medycznego CO2 na skórze głowy powoduje powstanie nowych kapilarów i zwiększa odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych a w efekcie poprawę owłosienia skóry głowy.

Zabieg karboksyterapii jest mało inwazyjny, pozbawiony trwałych uszkodzeń skóry i ryzyka reakcji alergicznych.

Karboksyterapia - obszary wykonywania zabiegów:

  • Okolica oczu  - kurze łapki,  redukcja cieni pod oczami, pogrubienie naskórka i redukcja zmarszczek
  • Twarzy, szyja, dekolt - redukcja zmarszczek poprzez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
  • Owłosiona skóra głowy - wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu
  • Brzuch, pośladki, uda, kolana - redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
  • Dłonie - regeneracja skóry i poprawa kolorytu
  • Blizny i rozstępy- regeneracja tkanek i redukcja widoczności defektów

Karboksyterapia w walce z cellulitem <więcej>

Karboksyterapia w walce z tłuszczem i cellulitem - zabieg polega na podskórnej iniekcji dwutlenku węgla. Gaz ten w komórce częściowo przekształca się w kwas węglowy, co uszkadza komórki tłuszczowe. Uruchamia to proces lipolizy, poprawia się również retencja wody, co zapobiega powstawaniu obrzęków często towarzyszącym cellulitowi. Pobudzony metabolizm komórkowy usprawnia odprowadzanie zbędnych produktów przemiany materii, dzięki czemu uzyskujemy efekt gładkiej, zdrowej skóry.

Metoda “bąbelkowa”jest efektywna, mało inwazyjna, pozbawiona trwałych uszkodzeń skóry i ryzyka reakcji alergicznych.

Pakiet 8 zabiegów (jedna partia - uda, pośladki, brzuch, boczki lub ramiona): 1300zł. Oszczędzasz na całym pakiecie aż 292zł!
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500zł to 180zł. Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 19zł!
Cena wizyty jednorazowej (jedna partia - uda, pośladki, brzuch, boczki lub ramiona): 199zł

UWAGA! DO 30.06.2018 WYKUPUJĄC PAKIET KARBOKSYTERAPII NA CIAŁO OTRZYMASZ OD NAS AŻ DWA ZABIEGI W GRATISIE!! ZAPARASZAMY!!

Zwalcz Cellulit i Wymodeluj Sylwetkę!

Karboksyterapia w walce z rozstępami <więcej>

Karboksyterapia w walce z rozstępami - zabieg polega na podskórnym lub śródskórnym podawaniu dwutlenku węgla. Wstrzyknięcie dawki CO2 w tkankę powoduje szybszy przepływ krwi, tlenu, a także składników odżywczych. W wyniku reakcji obronnej organizmu pojawia się stan zapalny, a w konsekwencji wzmożona produkcja włókien kolagenowych. Lepiej ukrwione tkanki uzyskują lepszą pigmentację a kolor rozstępów upodabnia się do normalnego odcienia skóry. Proces przebudowy skóry zaczyna się zwykle już po pierwszym zabiegu!

Zabieg karboksyterapii jest mało inwazyjny, pozbawiony trwałych uszkodzeń skóry i ryzyka reakcji alergicznych. Karboksyterapia jest obecnie jedyną znaną metodą walki zarówno ze świeżymi rozstępami, jak i tymi w fazie zanikowej. Badania kliniczne udowadniają ponad 90% skuteczność w poprawie koloru i struktury rozstępów.

Pakiet 8 zabiegów (jedna partia ciała - uda, pośladki, brzuch, ramiona lub boczki, w zależności od ilości rozstępów) to 1100zł-2000zł. Oszczędzasz na całym pakiecie aż 252-392zł!
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500 zł: 150zł-270zł. Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 19-29zł!
Cena wizyty jednorazowej (cena jest uzależniona od ilości rozstępów, jedna partia ciała - uda, pośladki, brzuch, ramiona lub boczki): 169zł-299zł

Karboksyterapia - regeneracja skóry dłoni <więcej>

Karboksyterapia - REGENERACJA SKÓRY DŁONI

Karboksyterapia jest doskonałym sposobem na pozbycie się problemów związanych z silnym przesuszeniem, szorstkością oraz zwiotczeniem skóry. Powodem takiego stanu są przede wszystkim: zaburzenia wydzielania substancji tłuszczowych, zbyt mała ilość substancji nawilżających w naskórku, nadmierna ekspozycja słoneczna, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, działanie chlorowanej wody i detergentów, częste zmiany temperatur, w jakich przebywamy, a także naturalne procesy starzenia się skóry. W wyniku zabiegu karboksyterapii, skóra dłoni staje się ujędrniona i młodsza. Delikatne wygładzenie i poprawa napięcia skóry są widoczne już po pierwszym zabiegu! W miejscu aplikacji CO2 powstają nowe sieci naczyń kapilarnych, które powodują silne dotlenienie skóry, a co za tym idzie intensywną regenerację i widoczne odmłodzenie skóry dłoni!

Cena przy zakupie karnetu o wartości 500 zł: 119zł. Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 20!
Cena wizyty jednorazowej: 139zł

Karboksyterapia - rewitalizacja skóry głowy <więcej>

KARBOKSYTERAPIA - REWITALIZACJA SKÓRY GŁOWY

Nadmierne wypadanie włosów, mocno przerzedzone włosy bądź gwałtowne łysienie przeszkadzają Ci w normalnym  życiu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - Karboksyterapia to najskuteczniejszy zabieg  wykorzystujący siłę CO2, który w niezwykły sposób pomaga w regeneracji i odbudowie cebulek włosów oraz  rewitalizuje skórę głowy!

Redukcja wypadania włosów do 77 %

Karboksyterapia jest  jedną z niewielu metod, która skutecznie radzi sobie z problemem wypadania włosów i łysieniem.  Powoduje wzmocnienie i regenerację cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów.

Zabieg ten polega na śródskórnym podaniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły specjalnym urządzeniem. Medyczny CO2  silnie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi. Powstają nowe kapilary i zwiększa się odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Po 6-12 zabiegach następuje wyraźne zagęszczenie włosów.          

Pakiet 6 zabiegów: 750zł. Oszczędzasz na całym pakiecie aż 264zł!
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500 zł: 140zł. Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 29zł!
Cena wizyty jednorazowej: 169zł

Karboksyterapia - rewitalizacja okolic oczu <więcej>

Karboksyterapia - REWITALIZACJA OKOLIC OCZU

Karboksyterapia okolic oczu jest polecana w przypadku walki z workami, cieniami i zmarszczkami statycznymi. Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry Karboksyterapia pozwala skutecznie walczyć z tymi przypadłościami, które są często spowodowane  słabą cyrkulacja krwi w obrębie powieki dolnej oraz górnej. W wyniku podania CO2 okolice oczu rozjaśniają się, a obrzęki zmniejszają. Dodatkowym atutem Karboksyterapii strefy oczu jest  to, że  już po 10 minutach możesz wrócić do codziennych zajęć. Zabieg Karboksyterapii polecamy  zarówno Paniom jak i Panom.

Karboksyterapia okolic oczu - efekty:

  • uruchomienie procesów naprawczych skóry  
  • stymulacja produkcji kolagenu
  • przyspieszenie i usprawnienie procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych
  • rozjaśnienie skóry pod oczami

Pakiet 8 zabiegów: 950zł. Oszczędzasz na całym pakiecie aż 322!
Cena przy zakupie karnetu o wartości 500 zł: 140zł. Oszczędzasz na jednym zabiegu aż 19zł!
Cena wizyty jednorazowej (górna i dolna powieka): 159zł

Ciesz się Doskonałym Samopoczuciem i Piękną Sylwetką!

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.