Evenness
Evenness - studio masażu i kosmetyki

Ciesz się Doskonałym Samopoczuciem i Piękną Sylwetką!

Twoje ciało każdego dnia tęskni za ukojeniem i chwilą odpoczynku… Dzięki szerokiej gamie masaży i zabiegów na ciało w Studio Masaży i Kosmetyki Evenness pomożemy Ci odnaleźć relaks i harmonię. Stosując wysokiej klasy kosmetyki i olejki odnowimy Twoje siły witalne, wymodelujemy sylwetkę i sprawimy, że Twoja skóra nabierze nowego blasku.

By skutecznie zgubić cellulit i zbędne kilogramy, proponujemy Ci:

By skutecznie zadbać o swoje ciało, proponujemy Ci:

Serdecznie zapraszamy do BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, w trakcie której dobierzemy zabiegi dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zadbaj o Piękno swej skóry!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.