Evenness
Evenness - studio masażu i kosmetyki

Jeśli chcesz od nas otrzymywać informacje na temat nowych promocji i usług zapisz się na Newslettera.

Wakacyjne Promocje! Wymodeluj swoje ciało na wakacje i pozbądź się cellulitu!  

Do 31 sierpnia przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne promocyjne pakiety dedykowane walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Pakiet karboksyterapii  + dermo masaż – 1300 zł!

pakiet karboksyterapii jest teraz połączony z intensywnym dermo masażem* przygotowującym opracowywane partie ciała do iniekcji dwutlenku węgla.  Energiczny, rozbijający cellulit zabieg poprzedzający wprowadzenie CO2 pozwala osiągnąć spektakularne efekt  już po kilku zabiegach! Teraz cena pakietu 8 karboksyterapii z dermomasażem  - tylko 1300 zł! Oszczędzasz w stosunku do standardowego pakietu aż 552 zł!

*Przeciwskazaniem  jest skóra płytko unaczyniona, z tzw. „pajączkami”.

Pakiet algowy + dermomasaż  - 5 zabiegów – 500 zł!

łączy intensywny dermomasaż z okładem z alg i błota z Morza Martwego. Dermomasażem rozbijamy grudki cellulitowe, a działając na tak przygotowaną skórę algowo-błotnym koncetratem eliminujemy z Twojego organizmu toksyny oraz nadmiar wody. Mieszankę antycellulitową przygotowujemy na miejscu, z naturalnych składników i wg starannie opracowanej receptury. Dzięki tak połączonemu zabiegowi uzyskujemy doskonałe efekty, a Twoja skóra staje się gładka i pozbawiona grudek cellulitu. W promocji letniej otrzymasz od nas peeling całego ciała na rozpoczęcie kuracji algowej! Oszczędzasz aż 234 zł!

Masaż + algowy Body Wrapping – 5 zabiegów -  750 zł!

to połączenie masażu antycellulitowego z okładem z alg i błotem z Morza Martwego. Zastosowanie bańki chińskiej i masażu pomaga rozbić tkankę tłuszczową, a kompres algowo-błotny eliminuje toksyny oraz nadmiar wody z organizmu. Mieszankę antycellulitową przygotowujemy na miejscu, z naturalnych składników i wg starannie opracowanej receptury, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe efekty, a Twoja skóra staje się gładka i pozbawiona grudek cellulitu. Tylko teraz w prezencie otrzymasz od nas peeling całego ciała! Oszczędzasz aż 284 zł!

RABAT dla posiadaczy kart Benefit, Fitprofit i EUROrabat!

Posiadaczom karty Benefit System lub Fitprofit w Salonie Masażu i Kosmetyki Evenness udzielamy rabatu od ceny wizyty jednorazowej. Informacje o wysokości rabatów znajdują się na stronach: http://www.fitprofit.pl/, http://www.kartabenefit.pl/, http://www.eurorabat.pl/.

karta-rabatowa-benefit karta-rabatowa-fitprofit

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.