Evenness
Evenness - studio masażu i kosmetyki

Jak nie dać się pochłonąć obowiązkom dnia codziennego i w wyjątkowy sposób spędzić czas z Bliską Osobą?

Pomyśl, ile razy w ciągu ostatnich tygodni udało Ci się tak po prostu pobyć z Tymi, których lubisz, kochasz, o których myślisz i za którymi tęsknisz... Wśród obowiązków dnia codziennego wciąż gdzieś biegniesz, coś załatwiasz... By po prostu być z przyjaciółmi lub rodziną, zwykle nie masz już czasu... A przecież najwspanialszy czas, to czas we dwoje - odpoczynek razem z Drogą Osobą, delektowanie się jej bliskością, rozmową...
W Salonie Masażu i Kosmetyki Evenness oddajemy do Twojej dyspozycji przytulny pokój dla Dwojga. W wyjątkowej atmosferze, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, odpoczywacie i koicie zmysły, ciesząc się swoją obecnością i dzieląc ważnymi wydarzeniami. Wszystko to w czasie Relaksacyjnego Masażu dla Dwojga. Dla miłośników spędzania czasu we Dwoje kosmetyczka zarezerwuje Pokój dla Dwojga na wspólny zabieg na twarz, relaksacyjny masaż twarzy, zabiegi na ciało takie jak: elektrostymulacja, zabiegi antycellulitowe, peeling ciała, lub dowolnie wybrany masaż: masaż relaksacyjny, masaż antycellulitowy, masaż odchudzajacy, relaksacyjny masaż czekoladą, relaksacyjny masaż aromaterapeutyczny, relaksacyjny masaż świecami, relasacyjny masaż kamieniami.
W pokoju dla Dwojga czas płynie leniwie, a zamęt dnia codziennego pozostaje daleko.

Poczujecie się szczęśliwi, odprężeni i wypoczęci. Czy może być lepszy prezent dla Bliskiej Osoby, niż spędzenie czasu Wspólnie?

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ MASAŻY I ZABIEGÓW SPA JAKIE PROPONUJE SALON MASAŻU I SALON KOSMETYCZNY EVENNESS DAY SPA WARSZAWA BEMOWO BIELANY. OFERUJEMY TEŻ PREZENTY SPA ORAZ PAKIETY SPA I KARNETY SPA, W KTÓRYCH ZABIEGI SĄ O 15% TAŃSZE!

Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, masaż leczniczy, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.  Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness zaprasza Cię także na zabiegi antycellulitowe, zabiegi odchudzające i zabiegi wyszczuplające, byś skutecznie zgubiła cellulit.

Efektywne zabiegi to m. in.: dermomasaż, drenaż limfatyczny, fale radiowe, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja, zabiegi kosmetyczne SPA. Kosmetyczka w Salonie Kosmetycznym i Salonie Masażu Evenness dobierze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Podstawowe zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się piękną i świeżą skórą to: oczyszczanie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja i sonoforeza. Oferujemy również pakiety SPA, karnety SPA i prezenty SPA.